خانه / ضمانت بازگشت کالا

7 روز ضمانت بازگشت کالا

شرایط ارسال کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های تجهیزمارت بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

گروه‌های کالای ارایه شده در وب‌ سایت تجهیزمارت ، باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده رسیده و فاقد مشکلات فنی باشند ، لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. تجهیزمارت 7 روز فرصت برای بازگشت کالادرنظر گرفته و بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

بند 1) مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت ، لازم است حداکثر تا دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت یا کسری را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش تجهیزمارت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه تجهیزمارت نخواهد بود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد لذا ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، (مانند مغایرت در مدل دستگاه،‌ رنگ و … ) امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

بند 2) کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی لازم است حداکثر تا دو روز کاری پس از دریافت کالا ایراد و آسیب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش تجهیزمارت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه تجهیزمارت نخواهد بود.

بند 3) کالای معیوب یا دارای اشکال فنی

در صورت مشاهده هرگونه اشکال و ایراد فنی در دستگاه لازم است حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش تجهیزمارت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. (استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی ، نصب و راه‌اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود).

نکات مهم در بازگشت کالا

1) جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای ۱-۳) و نیاز به بازگشت کالا لازم است طی 48 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تلفن (۳۷۴۴۵۴۳-۰۹۳۳) ، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل info@tajhizmart.com مراتب را به اطلاع  واحد خدمات پس از فروش تجهیزمارت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه تجهیزمارت نخواهد بود.

2) هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت ، به عهده تجهیزمارت خواهد بود.

3) به منظور بازگشت کالا لازم است که کالا در بسته بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن ، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی  یا جعبه اصلی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا تجهیزمارت از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

4) پس از بررسی و تایید بازگشت کالا توسط واحد خدمات پس از فروش تجهیزمارت ، حداکثر تا سه روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.

5) پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای ۱-۳) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت ۳۰ روز به صورت امانت نزد تجهیزمارت باقی می‌ماند و پس از این مدت تجهیزمارت هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.

6) در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان تجهیزمارت ، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

7) چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.